RN73H1JTTD51R7F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R7F100
JLCPCB Part #
C3996575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS