RN73H1JTTD51R7D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R7D25
JLCPCB Part #
C4161411
Description
100mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS