RN73H1JTTD51R7C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R7C10
JLCPCB Part #
C4249780
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS