RN73H1JTTD51R7B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R7B10
JLCPCB Part #
C4112792
Description
100mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS