RN73H1JTTD51R1F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R1F10
JLCPCB Part #
C4020682
Description
100mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS