RN73H1JTTD51R0D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R0D10
JLCPCB Part #
C3917678
Description
100mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS