RN73H1JTTD51R0B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R0B10
JLCPCB Part #
C3978202
Description
100mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS