RN73H1JTTD5173C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5173C50
JLCPCB Part #
C4200621
Description
100mW 517kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS