RN73H1JTTD5172D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5172D50
JLCPCB Part #
C4248627
Description
100mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS