RN73H1JTTD5172C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5172C10
JLCPCB Part #
C4191443
Description
100mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS