RN73H1JTTD5171A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5171A25
JLCPCB Part #
C4046229
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.17kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS