RN73H1JTTD5170D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5170D10
JLCPCB Part #
C4033096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS