RN73H1JTTD5111B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5111B25
JLCPCB Part #
C4142047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS