RN73H1JTTD5111A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5111A05
JLCPCB Part #
C4215757
Package
0603
Description
100mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS