RN73H1JTTD5110D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5110D10
JLCPCB Part #
C3926182
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS