RN73H1JTTD5102C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5102C50
JLCPCB Part #
C3934869
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS