RN73H1JTTD5101D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5101D50
JLCPCB Part #
C4333731
Description
100mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS