RN73H1JTTD50R5B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD50R5B10
JLCPCB Part #
C4143751
Description
100mW 50.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS