RN73H1JTTD5053F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5053F50
JLCPCB Part #
C4335928
Description
100mW 505kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS