RN73H1JTTD5052B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5052B50
JLCPCB Part #
C3964900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS