RN73H1JTTD5052B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5052B10
JLCPCB Part #
C3956231
Description
100mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS