RN73H1JTTD5050F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5050F100
JLCPCB Part #
C4320404
Description
-55℃~+155℃ 100mW 505Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS