RN73H1JTTD5050A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5050A25
JLCPCB Part #
C3970450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS