RN73H1JTTD4992A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4992A25
JLCPCB Part #
C4093758
Description
100mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS