RN73H1JTTD4991F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4991F50
JLCPCB Part #
C4198663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS