RN73H1JTTD4991D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4991D50
JLCPCB Part #
C4045250
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS