RN73H1JTTD4991D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4991D25
JLCPCB Part #
C4125601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS