RN73H1JTTD4990F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4990F25
JLCPCB Part #
C4136684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS