RN73H1JTTD4990C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4990C50
JLCPCB Part #
C4284529
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS