RN73H1JTTD4932F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4932F100
JLCPCB Part #
C4160490
Description
100mW 49.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS