RN73H1JTTD4931D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4931D50
JLCPCB Part #
C4071814
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS