RN73H1JTTD4930F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4930F100
JLCPCB Part #
C4019455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 493Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS