RN73H1JTTD4930A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4930A10
JLCPCB Part #
C3955137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 493Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS