RN73H1JTTD48R7F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD48R7F50
JLCPCB Part #
C4305858
Description
100mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS