RN73H1JTTD4813F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4813F50
JLCPCB Part #
C4124560
Description
100mW 481kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS