RN73H1JTTD4813C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4813C25
JLCPCB Part #
C4328764
Description
100mW 481kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS