RN73H1JTTD4812D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4812D50
JLCPCB Part #
C4195581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS