RN73H1JTTD4811F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4811F25
JLCPCB Part #
C4079552
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS