RN73H1JTTD4811F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4811F100
JLCPCB Part #
C3928088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS