RN73H1JTTD4811A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4811A10
JLCPCB Part #
C4133569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS