RN73H1JTTD47R5A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD47R5A10
JLCPCB Part #
C4068706
Description
100mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS