RN73H1JTTD47R0F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD47R0F100
JLCPCB Part #
C6194829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS