RN73H1JTTD4752A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4752A05
JLCPCB Part #
C4047108
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS