RN73H1JTTD4751F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4751F50
JLCPCB Part #
C4305223
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS