RN73H1JTTD4751C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4751C25
JLCPCB Part #
C4345185
Description
100mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS