RN73H1JTTD4750C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4750C25
JLCPCB Part #
C4274126
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS