RN73H1JTTD4750A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4750A25
JLCPCB Part #
C4129594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS