RN73H1JTTD4701B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4701B10
JLCPCB Part #
C4144962
Description
100mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS