RN73H1JTTD4701A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4701A25
JLCPCB Part #
C4285814
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS