RN73H1JTTD4700F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4700F10
JLCPCB Part #
C4223458
Description
100mW 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS